Ziņojumi

<< visi ziņojumi

Kā mūs atrasts „Latvijas Stādu parādē 2013”, Siguldā 3.-4.maijā
05.02.2013

Arī šogad stādu audzētava "Baižas" piedalīsies Latvijas Stādu parāde 2013, kas arī šogad norisināsies Siguldā, Svētku laukumā 3. - 4. maijā.

Stādu parādes norises vieta atzīmēta ar sarkani svītroto taisnstūri. Kartē atzīmēti iespējamie ierašanās ceļi uz Stādu parādi no Rīgas (sarkanā krāsā), Cēsu (zaļā krāsā) un Valmieras (koši zaļā krāsā) puses. Ar melnu apvilkta automašīnu stāvvieta. Ja Siguldā plānojat ierasties ar sabiedrisko transportu, tad nokļūsiet autoostā vai stacijā, kas apvilktas ar ziliem apļiem un pa zilā krāsā iezīmēto ceļu dodaties uz parādes norises vietu.

Mūs Stādu parādē atradīsiet ar sarkanu iekrāsotajās vietās.

Lai savā īpašumā iegūtu jau iepriekš noskatītus mūsu stādu audzētavas stādus, iespējams veikt pasūtījumus, kurus varēsiet saņemt kādā no mūsu tirdzniecības vietām 10. Latvijas Stādu parādē.

Ja jūs uzskatāt, ka mūsu stādaudzētava piedāvā kvalitatīvus stādus un ir visdraudzīgākā dārzkopim varat nobalsot konkursā „Draudzīgākais stādu audzētājs”. Balsot iespējams www.staduparade.lv vai aizpildot žurnāla “Dārza Pasaule” marta numurā publicēto anketu. Balsotājiem arī būs iespējams tikt pie balviņām no SAB un tās sadarbības partneriem.

Savus skaistos dārzus varat pieteikt fotokonkursam “Mans dārzs krāsās” sociālā portālā draugiem.lv Stādu audzētāju biedrības lapā www.draugiem.lv/staduparade. Lai palīdzētu Latvijai tapt vēl krāšņākai un, lai atbalstītu Latvijas nākotni, tiek organizēts konkurss Latvijas audžuģimenēm “Mans sapņu dārzs”.

Autostāvvieta vieglajām automašīnām un tūrisma autobusiem blakus Svētku laukumam bez maksas. Pasākums divu dienu garumā apmeklētājiem ir bez maksas.

Latvijas Stādu parādi organizē SAB sadarbībā ar Siguldas novada Domi. Pasākuma mērķis ir popularizēt Latvijā audzētus stādus un to ražotājus, jo dalībniekiem ir viens pamatnoteikums – Stādu parādēs apmeklētājiem piedāvāt tikai Latvijā audzētus stādus. Atšķirībā no citiem stādu gadatirgiem, Stādu parādēs piedalās tikai stādu audzētāji no Latvijas, jo SAB mērķis ir izcelt un popularizēt Latvijas stādu audzēšanas nozari.