Par mums

Stādu audzētava "Baižas" atrodas Krimuldas novada Inciemā - 13 km no Siguldas, 1,5 km no Inčukalna - Valmieras šosejas.

Jūtamies kā Vidzemes centrā - 50 km rādiusā ap mums Rīga, Saulkrasti, Limbaži, Valmiera, Cēsis un Ogre. Ģeogrāfisko apstākļu dēļ fiziski izbaudām Ziemeļvidzemes aukstumu un sniegotās ziemas.

Stādu audzētavu 2004.gadā izveidoja Zane Zeltiņa (ex. Baiža).

Tā veidojusies kā ģimenes uzņēmums.

Pašlaik tajā strādā divu paaudžu ģimenes: jaunie - Zane un Jānis Zeltiņi un vecie - Maija un Andrejs Baižas. Brālis (dēls) Jānis Baiža programmējis šo brīnišķīgo mājaslapu. Māsa (meita) Ilga Baiža palīdz ar padomiem menedžmentā. Mūsu Kristīne Kroiče Kārsavas novada Koreckos izveidojusi savu stādu audzētavu - būs mums kolēģi arī šajā "tālajā" Latgales malā.

Šogad stādu audzētava uzsāks 15. pastāvēšanas gadu. Mūsu ziemciešu kolekcijā ir vairāk nekā 1500 dažādības, tajā skaitā vairāk nekā 150 flokšu šķirnes, vairāk kā 100 astilbju šķirnes, vairāk nekā 100 dažādas graudzāles. Visas gan šogad vēl nav realizācijā. Plašs ir akmensdārziem un kapiem paredzēto augu piedāvājums.

Augus palīdzēs iepazīt liela fotogrāfiju kolekcija ar aprakstiem. Lai atrastu tieši savam dārzam nepieciešamo augu, iesakam izmantot meklētāju (Search).

Stādi tiek audzēti podos jeb konteineros. Tie tiek piedāvāti gan mazumtirdzniecībā gan vairumtirdzniecībā.

Mūsu izaudzēto var iegādāties uz vietas stādu audzētavā, izbraukuma tirdzniecībā gadatirgos, kā arī stādu centros ar kuriem sadarbojamies. Precīzāka informācija sadaļā Trading places. Iespēju robežās veicam stādu piegādi (Kā iepirkties www.baizas.lv!).